Interiérové inspirace, moderní nábytek a bydlení – interesto.cz

Menu

Patříte mezi ty, kteří rádi a často lenoší? Nebo jste spíše aktivní typ člověka, který musí stále něco podnikat a zažívat nová dobrodružství? Ať už je to jakkoli, určitě se shodneme na tom, že všichni bez rozdílu milujeme pohodlí, a to hlavně doma. Pak jsme tu právě pro vás.

Už dávno odzvonilo mohutnému a těžkému nábytku, který byl sice velký, například na sedačku se vešla celá větší rodina, ale o komfortu jste si mohli nechat zdát. Už se ani příliš nenosí skříňové obývací stěny, nyní máme zájem spíše o něco svěžejšího a moderního. Chceme se v prostoru cítit volně a mít tu dostatek místa, když si chceme hrát s dětmi nebo si protáhnout unavená záda.

Kromě pohovky si můžeme pořídit sedací vak nebo sedací pytel, který díky výplni z polystyrenových kuliček zajistí dokonalý pocit pohodlí. Takto si dokonale odpočinete třeba u vašeho oblíbeného pořadu v televizi nebo se do něj zavrtáte s knihou a necháte se pohltit poutavým příběhem. Děti jej rozhodně ocení jako hračku i křeslo, kde se mohou učit do školy. Hodí se i jako dárek například pro manžela, který si neustále křiví záda prací u počítače. Takovýto vak by mu zajistil více pohodlí a možná by byl s prací i rychleji hotov a jeho čas by byl pak zcela váš. Můžete mu jeden takový vybrat pod stromeček v jeho oblíbené barvě.

A proč byste jej měli používat jen u vás doma? Když se chystáte někam na cesty nebo nějakou společenskou událost venku, můžete si jej přece přibalit sebou. Na takové zahradní párty bývá kolikrát problém s pohodlným posezením. Židle jsou většinou dřevěné a hodně tvrdé. Vám stačí si jen připravit vaše oblíbené barevné křesílko, naplnit je a už můžete relaxovat s vašimi blízkými či přáteli.

Na trhu si můžete zvolit z více variant velikostí a také široké škály barev a materiálů. Jejich údržba je velmi jednoduchá. Stačí vám jenom vlhký hadřík namočený ve vlažné vodě a váš pytel je zase jako nový. Pokud se vám zdá, že není dostatečně naplněný, každý vak má plnící otvor, kde přidáte kuličky a zavřete jej díky praktickému zipu, nad kterým je umístěn ještě jeden suchý zip pro jeho krytí a ochranu.

Jednoduše budete mít dokonalý doplněk pro každý den.

 

Kategorie:   1. Obývací pokoje, 4. Dětské pokoje, Pohovky a křesla

Nepřehlédněte akce a slevy partnerů:

TOPlist